24 Haz, 2022

CyberArts, Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi B2G Etkinliğinde, 29 Kamu Kurumu ile Bir Araya Geldi

CyberArts, 20.06.2022 tarihinde Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi’nin düzenlemiş olduğu Kamu Firma Görüşmeleri (B2G) etkinliğinde, 29 kamu kurum ve kuruluşu ile bir araya geldi.

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı Başkan Yardımcısı Mustafa Murat Şeker ve T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkan Yardımcısı Yavuz Emir Beyribey’in açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte 500’ü aşkın görüşme gerçekleşti.  CyberArts olarak temas ettiğimiz kurumlara, siber dünyada sanat yapma felsefemiz doğrultusunda bugüne kadar kamuda yaptığımız projeleri ve siber güvenlik ile ilgili gelecek vizyonumuzu paylaşma şansı bulduk. Böylesine güzel ve verimli bir etkinlik düzenleyen Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yerli siber güvenlik ekosistemine olan desteğimizi artırarak devam ettirmekte kararlıyız.


Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.


 

İçerik Hakkında:
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

İlgili Yazılar