07 Mar, 2024

CyberArts CEO’su Erdem Eriş Eskişehir’de Düzenlenen “Empowering Women in Tech” Etkinliğinde Siber Güvenlik Panelini Yönetti

Eskişehir’de düzenlenen “Empowering Women in Tech” etkinliğinde siber güvenlik panelini yöneten CyberArts CEO’su Erdem Eriş, dijital dönüşüm ve siber güvenlik sektörlerinde kadın istihdamının artırılması ve kadınlara pozitif ayrımcılık sağlanması gerektiğini vurguladı. Panelde Eriş ve 2 başarılı kadın siber güvenlik sektör temsilcisi Ayşim Niksarlı ve İlkem Özar siber güvenlik kariyeri, sektörün büyüklüğü ve trendlerle ilgili bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.

 

İçerik Hakkında:
Erdem Eriş, Eskişehir'deki "Empowering Women in Tech" etkinliğinde siber güvenlik panelini yöneterek, kadın istihdamının artırılması ve pozitif ayrımcılığın önemi üzerine vurgu yaptı. Erdem Eriş ve siber güvenlik temsilcileri Ayşim Niksarlı ve İlkem Özar, kariyer, sektör büyüklüğü ve trendlerle ilgili bilgi paylaştı. Detaylar içeriğimizde.
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

İlgili Yazılar