04 May, 2024

CyberArts, 23-25 Nisan Tarihleri Arasında Dubai’de Gerçekleştirilen GISEC 2024 Etkinliğine Kendi Standı ile Katılım Sağladı

GISEC Global, dünya çapında siber güvenlik topluluğunun önemli buluşma alanıdır. Bu yıl da, önde gelen  küresel siber güvenlik kuruluşları, büyük şirketlerin CISO’ları, hükümet ileri gelenleri ve siber liderler, bölgesel ve uluslararası yeni teknoloji geliştiriciler ve küresel uzmanlar, sektörler ve ülkeler genelinde siber güvenlik dönüşümlerine kararlı bir şekilde liderlik etmek için bir araya geldi.

CyberArts olarak; İnsan, süreçler ve teknolojiler alanlarındaki tüm boşlukları kapatmayı hedefleyen siber güvenlik hizmetlerimizi sunma şansı bulduk.

Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizi ağırlarken, CyberArts’ın insan, süreçler ve teknolojiler alanlarındaki tüm boşlukları kapatmayı hedefleyen siber güvenlik hizmetlerini anlatma şansı bulduk. Ayrıca Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi üyesi üreticilerin en son gelişmiş teknolojilerini birlikte sergiledik.

Hem mümkün olan en iyi siber güvenlik kalkanlarını kurmaya çalışan potansiyel müşterilerle hem de bizim portföyümüzü müşterilerine satmaya veya yenilikçi çözümlerini bize göstermeye istekli potansiyel ortaklarla görüştük. Yüzlerce kartvizit alışverişinde bulunduk ve yüzlerce QR kodunu taradık. Onlarca demo ve PoC talebimiz aldık. Onlarca takip toplantısı organize ettik.

Başkonsolos Onur Şaylan ve Ticaret Ataşesi Ersoy Erbay’ın ziyaretlerinden onur duyduk. Ziyaretçilerimizin “Türk siber güvenlik şirketleri gerçekten yenilikçi ve heyecan verici” yorumlarından çok memnun kaldık. Evet öyleyiz!

Organizasyon için Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi’ ne teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.

.

 

İçerik Hakkında:
GISEC Global, dünya çapında siber güvenlik alanındaki önemli bir buluşma noktasıdır. Bu yıl, sektördeki önde gelen kuruluşlar, büyük şirketlerin CISO'ları, hükümet temsilcileri, siber liderler ve teknoloji uzmanları, siber güvenlik dönüşümlerine liderlik etmek için bir araya geldi. Detaylar içeriğimizde.
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

İlgili Yazılar