01 Mar, 2024

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Tarafından Düzenlenen 4. Sektör Zirvesi’nde ‘İş Birliği Şampiyonu’ Ödülümüzü Aldık

Ülkemizdeki siber güvenlik teknoloji firmalarını, yerli ve yabancı entegratörleri, distribütörleri ve yatırımcıları bir araya getiren 4. Sektör Zirvesi’nde 3 gün boyunca bir aradaydık.

Bu yılki zirvede ‘İş Birliği Şampiyonu’ ödülünü almaktan dolayı mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bu ödülün alınmasını sağlayan CyberArts siber sanat ekibimize, tüm ekosistemi azim ve kararlılık ile bir arada tutarak çıtayı hep bir adım öteye taşıyan Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesine, kümelenme faaliyetlerinin ana destekçileri olan Savunma Sanayii Başkanlığımız ve Dijital Dönüşüm Ofisimize ve her biri pırlanta değerinde olan yerli siber güvenlik üreticilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki varsınız.

Bu yolu, Türkiye’yi “Siber Güvenlik Çekim Merkezi” haline getirme hedefiyle arşınlamaya devam edeceğiz.

Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.

 

İçerik Hakkında:
Türkiye'deki siber güvenlik sektörünü bir araya getiren 4. Sektör Zirvesi'nde, ‘İş Birliği Şampiyonu’ ödülünü kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarı, CyberArts siber sanat ekibimize, Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi'ne, Savunma Sanayii Başkanlığı ve Dijital Dönüşüm Ofisi'ne, ve yerli siber güvenlik üreticilerimize teşekkürlerimizi sunarız. Türkiye'yi 'Siber Güvenlik Çekim Merkezi' haline getirme hedefimizde kararlılıkla ilerliyoruz. Detaylar içeriğimizde.
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

İlgili Yazılar