08 Haz, 2024

CyberArts, Netwrix ve Sonicwall Tarafındaki Yeni Nesil Teknolojileri Müşterileri ile Buluşturdu

CyberArts, Netwrix ve Sonicwall distribütörü E-Data ile birlikte, son teknolojileri ve yenilikçi çözümleri siber güvenlik profesyonelleriyle buluşturduğu bir etkinlik düzenledi.  5 Haziran 2024 tarihinde İstanbul’un tarihi mekanlarından biri olan Sait Halit Paşa Yalısı’nda “Siber Güvenlikte Yenilikçi Çözümler” başlığı altında bir araya gelindi.

Netwrix, şirketlerin hassas verileri tanımlamalarını ve korumalarını sağlayarak dijital tehditlerle güvenle yüzleşmelerine yardımcı oluyor. 100’den fazla ülkede 13.500’den fazla kuruluş, güvenlik ve uyumluluk duruşlarını güçlendirmek için Netwrix çözümlerine güveniyor.

Cososys Netwrix Endpoint Protector ile Windows, macOS ve Linux uç noktalarında gerçek zamanlı veri koruması sağlayan bir uç nokta DLP çözümü sunuyor. Güvenlik risklerini yönetmek ve yetkisiz veri aktarımlarını önlemek için güvenlik ekiplerine bilgi sağlıyor.

Sonicwall ise güvenlik duvarları, ağ güvenliği ve ZTNA çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak esneklik ve güvenlik arasında mükemmel bir denge kurarak kuruluşların ağlarını korumalarına yardımcı oluyor.

Katılımcılar, bu lider firmaların sunduğu çözümleri daha yakından tanıma ve sektördeki gelişmeleri takip etme fırsatı buldular.

CyberArts olarak bugünün ve geleceğin karmaşık siber tehditlerine karşı koyabilecek yeni nesil teknolojiler ile güncel ve bütüncül bir portföy sunmaya devam ediyoruz.

Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.

.

İçerik Hakkında:
CyberArts, Netwrix ve Sonicwall distribütörü E-Data ile birlikte, son teknolojileri ve yenilikçi çözümleri siber güvenlik profesyonelleriyle buluşturduğu bir etkinlik düzenledi. Detaylar içeriğimizde.
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

İlgili Yazılar