Teklif Talep Formu

CyberArts A.Ş. Teklif Talep Sayfamıza Hoş Geldiniz

Siber dünyadaki 24 yılı aşkın tecrübelerimizi, sanatçı hassasiyeti ve titizliği ile çalışan diğer kurum ve kişilerle bir araya gelerek, sıradanlık değil sanat talep eden kurumların hizmetine sunuyoruz.

Aşağıda açıklamalarını bulacağınız tüm hizmetlerimiz ile ilgili talepleriniz için formu doldurmanız yeterli. Konunun uzmanı bir ekip üyemiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Siber Güvenlik Sanatları: Sanatsal dokunuşları olan teknolojileri, kurumları ve hizmetleri titizlikle seçiyoruz ve uçtan uca tamamlayıcı bir portföy sunuyoruz.

  • Siber Güvenlik Hizmetleri: MSSP – Yönetilebilir Güvenlik Hizmetlerimiz ile 7X24 yanınızdayız.
  • Siber Güvenlik Teknolojileri: Dünün basit tehditlerine değil, bugünün ve geleceğin karmaşık  tehditlerine çözüm sağlayan yeni nesil akıllı teknolojileri temsil ediyoruz. 

GRC Sanatları: Hukuk, Yönetişim ve Siber Güvenliği bir araya getireren Uyum, Denetim ve Sürdürülebilirlik Hizmetlerimiz ile risklerinizi bilin ve yönetin.

  • DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi: TSE Akreditasyonu ile güvenilir Denetim ve Uyum Danışmanlığı.
  • KVKK: Hukuki, İdari ve Teknik Tedbirleri bütün olarak ele alarak tam ve sürdürülebilir uyum.
  • ISO 27001 BGYS: ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) belgenizi almanız için danışmanlık sunalım ve kurduğumuz sistemi birlikte yönetelim.
  • ISO 27701 KVYS: Kişisel Verilerinizi uluslararası standartlarda işlediğinizi belgelendirmeniz için danışmanlık sunalım ve sonrasında sürdürmenize destek olalım.
  • GDPR: DPO sertifikalı danışmanlarımız ile AB sınırları içerisinde ticaret yapan kurumların tam uyumunu sağlıyoruz.
  • NIST: Siber güvenlik risk yönetimini daha iyi anlamak, siber güvenlik çözümlerini kurmak, yönetmek ve iyileştirmek için NIST çerçevesinde danışmanlık sunuyoruz.

Eğitimlerimiz: Siber güvenlik ve bilgi güvenliği eğitimlerimizle, girmiş olduğumuz dijital çağda daha güvenli bir gelecek inşa etmek için bilgilerimizi paylaşıyoruz.

BDDK Uyumluluk Paketi: Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi ile bilgi alışverişi yapan kuruluşlar için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından 19 Ağustos 2021 tarihinde yayımlanan tebliğ ile belirlenen usul ve esaslara uygun olarak hazırlanan BDDK Uyumluluk Paketi, veri güvenliği ve mobil cihaz güvenliğine yönelik yeni standartlar sunuyoruz.

Bilgi Teknolojileri Sanatları: Yurt içi ve yurt dışında en büyük kurumlarda bilfiil iş üretmiş, kendi alanlarında hem teorik hem pratik büyük çaplı projelerde eşsiz tecrübeler edinmiş sanatçılarımızla size değer katmak için hazırız.

ICT Sektörü Yönetim Sanatları: ICT sektöründeki kurumunuza yönetim danışmanlığı hizmeti sunarken dünyaya açılmanıza ve yatırım almanıza destek oluyoruz.

CyberArts, gizliliğinizi korumayı ve gizliliğinize saygı duymayı taahhüt eder ve kişisel bilgilerinizi yalnızca hesabınızı yönetmek ve bizden talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri sağlamakta kullanır. Zaman zaman, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve ilginizi çekebilecek diğer içerikler hakkında sizinle iletişime geçmek isteyebiliriz. Bu amaçla sizinle iletişime geçmemize izin veriyorsanız sizinle nasıl iletişime geçmemizi istediğinizi belirtmek için lütfen aşağıyı işaretleyin:
Kişisel verileriniz ile ilgili haklarınız başvuru formunu kullanarak işlenen kişisel veriler, işlenme ve aktarım amaçları, verilerin aktarılabileceği kişiler, toplanma yöntemi ve hukuki sebebi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aşağıda göndere tıklayarak, CyberArts'in size istenen içeriği sağlamak için yukarıda gönderilen kişisel bilgileri depolamasına ve işlemesine izin vermiş olursunuz.