CyberArts A.Ş Teklif Talep Sayfamıza Hoşgeldiniz

  Siber dünyadaki 20 yılı aşkın tecrübelerimizi, sanatçı hassasiyeti ve titizliği ile çalışan diğer kurum ve kişilerle bir araya gelerek, sıradanlık değil sanat talep eden kurumların hizmetine sunuyoruz.

  Aşağıda açıklamalarını bulacağınız tüm hizmetlerimiz ile ilgili talepleriniz için formu doldurmanız yeterli. Konunun uzmanı bir ekip üyemiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

  KVKK Sanatları : Kişisel Verileri Koruma Kanunu uyum sürecinin başarıya ulaşması ve işletmenize gerçek anlamda fayda yaratması için hukuk, siber güvenlik ve yönetişim disiplinlerini bir araya getiriyoruz. Hem GDPR hem ISO27001/BGYS standartlarını takip ediyoruz. Eğer amacınız sadece kağıt üzerinde uyumlu hale gelmek değil, işinize değer katmak ise biz hazırız.

  Bilgi Güvenliği Sanatları : Bilgi Güvenliği Danışmanlık Hizmeti ile ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) belgesine sahip olurken risklerinizi azaltabilir, iş faydalarınızı arttırabilir ve işinizin sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

  Siber Güvenlik Sanatları : Görünür ya da görünmez, siber tehditler her yerde. CyberArts’ın görünmeyenleri görerek siber suçları önlemede size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. Eski dünyanın sıradan tehditlerine çözüm üreten eski teknolojileri değil bugünün karmaşık tehditlerine çözüm üreten yeni nesil akıllı teknolojileri temsil ediyoruz. Mevcut sistemlerinizin resmini çekmekle işe başlıyoruz ve ardından mevcut olan en iyi Siber Güvenlik kalkanlarını uçtan uca konumlandırmanıza yardımcı oluyoruz.

  Bilgi Teknolojileri Sanatları : Bilgi Teknolojileri alanında yurt içi ve yurt dışında en büyük kurumlarda bilfiil iş üretmiş, kendi alanlarında hem teorik hem pratik büyük çaplı projelerde eşsiz tecrübeler edinmiş sanatçılarımızla size değer katmak için hazırız.

  ICT Sektörü Yönetim Sanatları : Firmalar, CyberArts’ın ICT sektör uygulamaları içindeki “sanat” yönünü ortaya çıkaran kanıtlanmış metotları sayesinde sürdürülebilir büyüme stratejilerini inşa ediyorlar. Akademik geçmiş, yerel ve uluslararası arenada tecrübe, tüm seviyelerde yönetim, satış, pazarlama, ürün geliştirme, ürün yönetimi ve finans bilgi birikimlerinin en iyilerini bir araya getiren sanatçılarımız, şirketinizin en zorlu sorunlarının üstesinden gelmeniz için sizinle birlikte çalışıyor.

  NOT:
  Bireylere hizmet verilmemekte ve bireylerden gelen sorulara geri dönüş yapılamamaktadır, anlayışınız için teşekkür ederiz.