Teklif Talep Formu

CyberArts A.Ş. Teklif Talep Sayfamıza Hoş Geldiniz

Siber dünyadaki 20 yılı aşkın tecrübelerimizi, sanatçı hassasiyeti ve titizliği ile çalışan diğer kurum ve kişilerle bir araya gelerek, sıradanlık değil sanat talep eden kurumların hizmetine sunuyoruz.

Aşağıda açıklamalarını bulacağınız tüm hizmetlerimiz ile ilgili talepleriniz için formu doldurmanız yeterli. Konunun uzmanı bir ekip üyemiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Uyum Denetim Sanatları: T.C. Dijital Dönüşüm Ofisi Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi denetimleri için Türk Standartları Enstitüsü tarafından yürütülen “Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi Uyum Denetimi Hizmeti Sağlayan Personel ve Firma” belgelendirme programı kapsamında CyberArts Bilişim Denetim Hizmeti Sağlayan Firma olarak yetkilendirilmiştir. Siber dünyada sıradanlık değil sanat talep eden kurumlarımızın siber dayanaklılığını artırmak için; mesleki itibar ve saygınlığını koruyarak her zaman titizlikle çalışmayı ilke edinmiş, yetkilendirilmiş denetçi ekibimiz TSE den aldığı firma yeterliliği ile değer katan denetim hizmetleri vermeye başlamıştır.

KVKK Sanatları: Kişisel Verileri Koruma Kanunu uyum sürecinin başarıya ulaşması ve işletmenize gerçek anlamda fayda yaratması için hukuk, siber güvenlik ve yönetişim disiplinlerini bir araya getiriyoruz. Hem GDPR hem ISO27001/BGYS standartlarını takip ediyoruz. Eğer amacınız sadece kağıt üzerinde uyumlu hale gelmek değil, işinize değer katmak ise biz hazırız.

Bilgi Güvenliği Sanatları: Bilgi Güvenliği ve Kişisel Veri Yönetimi Danışmanlık Hizmeti ile ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) ve ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemi belgesine sahip olurken risklerinizi azaltabilir, kişisel verilerinizi etkin bir şekilde yönetip koruyabilir, iş faydalarınızı arttırabilir ve işinizin sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

Siber Güvenlik Sanatları: Görünür ya da görünmez, siber tehditler her yerde. CyberArts’ın görünmeyenleri görerek siber suçları önlemede size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin. Eski dünyanın sıradan tehditlerine çözüm üreten eski teknolojileri değil bugünün karmaşık tehditlerine çözüm üreten yeni nesil akıllı teknolojileri temsil ediyoruz. Mevcut sistemlerinizin resmini çekmekle işe başlıyoruz ve ardından mevcut olan en iyi Siber Güvenlik kalkanlarını uçtan uca konumlandırmanıza yardımcı oluyoruz.

Bilgi Teknolojileri Sanatları: Bilgi Teknolojileri alanında yurt içi ve yurt dışında en büyük kurumlarda bilfiil iş üretmiş, kendi alanlarında hem teorik hem pratik büyük çaplı projelerde eşsiz tecrübeler edinmiş sanatçılarımızla size değer katmak için hazırız.

ICT Sektörü Yönetim Sanatları: Firmalar, CyberArts’ın ICT sektör uygulamaları içindeki “sanat” yönünü ortaya çıkaran kanıtlanmış metotları sayesinde sürdürülebilir büyüme stratejilerini inşa ediyorlar. Akademik geçmiş, yerel ve uluslararası arenada tecrübe, tüm seviyelerde yönetim, satış, pazarlama, ürün geliştirme, ürün yönetimi ve finans bilgi birikimlerinin en iyilerini bir araya getiren sanatçılarımız, şirketinizin en zorlu sorunlarının üstesinden gelmeniz için sizinle birlikte çalışıyor.

CyberArts, gizliliğinizi korumayı ve gizliliğinize saygı duymayı taahhüt eder ve kişisel bilgilerinizi yalnızca hesabınızı yönetmek ve bizden talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri sağlamakta kullanır. Zaman zaman, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve ilginizi çekebilecek diğer içerikler hakkında sizinle iletişime geçmek isteyebiliriz. Bu amaçla sizinle iletişime geçmemize izin veriyorsanız sizinle nasıl iletişime geçmemizi istediğinizi belirtmek için lütfen aşağıyı işaretleyin:
Kişisel verileriniz ile ilgili haklarınız başvuru formunu kullanarak işlenen kişisel veriler, işlenme ve aktarım amaçları, verilerin aktarılabileceği kişiler, toplanma yöntemi ve hukuki sebebi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aşağıda göndere tıklayarak, CyberArts'in size istenen içeriği sağlamak için yukarıda gönderilen kişisel bilgileri depolamasına ve işlemesine izin vermiş olursunuz.