02 Tem, 2024

CyberArts Yaz Kampı: Doğada Yenilenme ve Takım Ruhuyla Dolu Bir Deneyim

CyberArts ekibi olarak unutulmaz bir yaz kampı etkinliği düzenledik. Türkiye’nin farklı şehirlerinde çalışan ekip üyelerimiz, şehir hayatının karmaşasından uzaklaşıp doğanın sunduğu huzurlu ortamda takım aktiviteleri ile kaynaşma şansı buldu

Etkinlik sırasında, şirketimizde uzun yıllarını geçiren ve kıdemlerini dolduran değerli ekip arkadaşlarımıza başarıları ve süregelen katkıları için özel ödüllerini takdim ettik.

Takım ruhuyla dolu bu yaz kampı, gelecekteki projelerimize ve iş birliğimize katkı sağlayacak birçok yeni fikir ve enerjiyle dönmemizi sağladı.

 

Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.

İçerik Hakkında:
CyberArts ekibi olarak, şehir hayatının karmaşasından uzaklaşıp doğanın sunduğu huzurlu ortamda takım aktiviteleri ile kaynaşma şansı bulduğumuz unutulmaz bir yaz kampı düzenledik ve kıdemli ekip arkadaşlarımıza başarıları için ödüller takdim ettik. Bu yaz kampı, takım ruhunu güçlendirerek gelecekteki projelerimize katkı sağlayacak birçok yeni fikir ve enerjiyle dönmemizi sağladı. Detaylar içeriğimizde.
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

İlgili Yazılar