08 May, 2024

Boğaziçi Üniversitesi Siber Güvenlik Merkezi’nin Düzenlediği Siber Güvenlik Zirvesinde CyberArts CEO’su Erdem Eriş “Sürdürülebilir Siber Güvenlik” konulu konuşması ile Yer Aldı

Boğaziçi Üniversitesi Siber Güvenlik Merkezi (BÜSİBER), siber güvenlik alanında önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaparak, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri ele aldı. 29 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirilen etkinlik, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirirken, CyberArts CEO’su Erdem Eriş etkinliğe konuşmacı olarak katıldı.

Etkinlikte, siber güvenlik dünyasının efsane isimlerinden Eugene Kaspersky ve diğer yerli ve yabancı uzmanlar da önemli konuşmalar gerçekleştirdi. Kaspersky, siber güvenlik alanındaki küresel tehditlere dair derinlemesine bir bakış sunarken, sektördeki iş birliğinin ve şeffaflığın önemine vurgu yaptı.

CyberArts CEO’su Erdem Eriş konuşmasında “sürdürülebilir siber güvenlik stratejisi” oluşturmanın yöntemlerini anlattı.  Ayrıca “küresel siber güvenlik topluluğu olarak birbirimize karşı şeffaf olmalı, siber suçlara karşı birlikte mücadele etmeliyiz. Ve “siber bağışıklık” vizyonunun ekosisteme önemli bir boyut kazandıracağına inanıyorum” dedi.

CyberArts olarak bu zirveye davet edilmekten ve katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz, gelecekteki benzer etkinliklerde sektördeki iş birliğini ve bilgi paylaşımını desteklemeye devam edeceğiz.

Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.

.

 

İçerik Hakkında:
Boğaziçi Üniversitesi Siber Güvenlik Merkezi'nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik, sektördeki yenilikleri ele aldı ve CyberArts CEO'su Erdem Eriş'in "sürdürülebilir siber güvenlik stratejisi" konulu konuşması dikkat çekti. Etkinlikte, Eugene Kaspersky gibi önemli isimlerin yanı sıra yerli ve yabancı uzmanlar da küresel siber tehditlere ve iş birliğinin önemine vurgu yaptı. Detaylar içeriğimizde.
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

İlgili Yazılar