22 Haz, 2022

CyberArts CEO’su Erdem Eriş Bilgi Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu

“CyberArts Kurucusu ve CEO’su Erdem Eriş, İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri Bölümü ve BiSiber’in katkılarıyla hazırlanan Siber Güvenlikte Kariyer etkinliğinde öğrencilerle bir araya geldi.

Bir önceki yıla 2 kat artış gösteren saldırılar ile başa çıkılması gereken siber dünyada CyberArts nasıl sanatçı edası ile danışmanlık sunuyor? 15 ana kategori altındaki 44 teknolojiyi nasıl konumlandırıyoruz? Siber güvenlik sektörünü nasıl tanımlıyoruz? Yerli siber güvenlik teknolojileri neden çok önemli? Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi’nin hangi faaliyetlerini yürütüyor? Siber güvenlikte ana disiplinler ve kariyer yolları nelerdir? gibi bir çok başlıkta öğrencilere 23 yıllık tecrübelerini aktaran kurucumuz, gençlerle ve öğrencilerle daha önce olduğu gibi bundan sonra da her fırsatta bir araya gelmeye devam edeceğini belirtti.”


Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.


 

İçerik Hakkında:
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

İlgili Yazılar