01 Kas, 2022

CyberArts CEO’su Erdem Eriş, Ekotürk TV Son Seans Programında Ali Çağatay’ın Canlı Yayın Konuğu Oldu

CyberArts CEO’su Erdem Eriş, canlı yayın konuğu olduğu Ekotürk TV Son Seans programında Ali Çağatay’a “Türkiye’de Güncel Bilişim Sektörü ve Siber Saldırıları” anlattı. Türkiye’de dakikada 3 zararlı saldırı oluşturulduğunu anlatan Erdem Eriş, bu tablodaki artışın gittikçe ivmelendiğini ve siber firmaların bu duruma yetişmekte güçlük çektiğini aktardı.

Siber Güvenlik, dijital dönüşümle birlikte daha da önemi artan, Dijital Dönüşümlerin bu kadar ivmelendikçe boşlukların, açıkların çok daha ortaya çıktığı bir alan haline geldiğini söyleyen Erdem Eriş şu anda Siber Güvenlik sektörünün, dünyadaki büyüklüğü 200 Milyar Dolar, fakat siber saldırganların ekonomiye verdiği zarar 6.3 Trilyon Dolar olduğunun altını çizdi.

Bu durumda, Erdem Eriş “CyberArts olarak, Siber Saldırılarla bir sanatçı hassasiyetiyle başa çıkıyor, uluslararası deneyime sahip siber sanatçılarımız sayesinde, büyük resmi görüp; insan kaynakları, süreçler ve teknolojileri kapsayacak bir stratejiyi birlikte inşa ediyor; hukuk, yönetişim ve siber güvenlik disiplinlerini bir araya getiriyoruz. Projeleri bir orkestra şefi gibi yürütüyor, tüm işlerimizi bir sanatçı hassasiyetiyle yapıyor ve büyük kurumların dijital dönüşüm yolculuklarında güvendikleri yol arkadaşları haline geliyoruz.” diye aktardı.

Haberin detaylarına linkten ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=y4b2glkXCZc


Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.


 

İçerik Hakkında:
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

İlgili Yazılar