02 Ağu, 2017

[:tr]CyberArts Boğaziçi Üniversitesi Bilgi Sistemleri Güvenliği dersine konuk oldu.[:en]CyberArts has visited Boğaziçi University Information Security master class.[:]

[:tr]Saldırıların hem niteliksel olarak sürekli başkalaştığı hem de niceliksel olarak yetişilemeyecek hızda arttığı bir siber dünyada %100 güvenlik sağlamanın mümkün olmadığını biliyoruz. En iyi ürünleri, hizmetleri satın almak gerekli mi? Evet. Yeterli mi? Hayır. En zayıf noktamız kadar güvendeyiz. İşletmelerde asli görevleri siber güvenlik olmayan çalışanların farkındalığı, kendi uzman oldukları alanlara siber güvenlik gözlükleri ile bakabilmeleri, zayıf noktaların kapatılması için önem teşkil ediyor. Boğaziçi Üniversitesi ve Bilgin Metin hocamıza bu güzel derste bizi konuk ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Detaylar: 
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6298244402334695424[:en]We know that 100% protection is not possible in a cyber world where the quantity of threats is increasing exponentially and the quality of those threats is evolving each passing day. Should we use the best technologies & services? Yes. Is it enough? No. We are as secure as our weakest link. The awareness of employees whose core duties don’t include cyber security, their willingness to analyze their work with cyber security perspective have great importance to fortify all the links. Thanks to Boğaziçi University and Associate Professor Bilgin Metin for their kind invitation.

Details:
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6298244402334695424[:]

İçerik Hakkında:
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

İlgili Yazılar