26 Oca, 2023

Bilgi ve İletişim Güvenliği Uyum ve Denetim İzleme Sistemi (BİGDES) Devreye Alındı

Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi uyum denetimi sonuçlarını izlemek amacıyla Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığı tarafından hazırlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Uyum ve Denetim İzleme Sistemi (BİGDES) devreye alınmıştır.

BİGDES’e daha önce bildirilen kullanıcılar e-devlet erişim bilgileri ile giriş yapabilirler.

BİGDES için henüz kullanıcı bildirmeyen kurumlar, taleplerini [email protected] adresine e-posta göndererek iletebilirler.

Elektronik Haberleşme, Enerji, Su Yönetimi, Finans, Ulaştırma ve Kamu sektörlerinde faaliyet gösteren tüm kurumların, denetim sonuçlarını yüklemesi için son tarih 31 Mart 2023 olarak belirlenmiştir.

CyberArts DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi denetimleri için yetkilendirilmiş bir firmadır ve onlarca denetimi başarı ile tamamlamıştır. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için: [email protected]


Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.


 

İçerik Hakkında:
Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığı tarafından hazırlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Uyum ve Denetim İzleme Sistemi (BİGDES) devreye alınmıştır, bununla ilgili detaylı bilgi almak için içeriğimizi okuyabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram