10 Mar, 2023

DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi Uyum Denetim Sonuçlarının Sisteme Yüklenmesi İçin Son Tarih Uzatıldı!

DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi Uyum Denetim sonuçlarının sisteme yüklenmesi için son tarih 30.04.2023’e uzatıldı!

T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığı tarafından; deprem felaketinin yaşandığı 11 ilimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşları ile kritik altyapı işletmeleri 2022 denetim süreçlerinde muaf tutulmuştur.

Diğer illerdeki kurum ve kuruluşlar için ise denetim sonuçlarını denetim izleme sistemi (BİGDES)’e yükleme süresi 30.04.2023 tarihine kadar uzatılmıştır.

“Elektronik Haberleşme”, “Enerji” “Finans”, “Ulaştırma”, “Su Yönetimi” ve “Kamu” sektörlerindeki tüm kurum ve kuruluşların bu tarihe kadar denetim faaliyetlerini tamamlayarak sonuçlarını BİGDES sistemine yüklemeleri gerekmektedir. CyberArts, Bilgi ve İletişim Güvenliği Uyum Denetim Hizmeti veren yetkilendirilmiş denetçi kuruluştur. DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi Denetim Hizmeti ile ilgili bilgi ve teklif almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

 

CyberArts, gizliliğinizi korumayı ve gizliliğinize saygı duymayı taahhüt eder ve kişisel bilgilerinizi yalnızca hesabınızı yönetmek ve bizden talep ettiğiniz ürün ve hizmetleri sağlamakta kullanır. Zaman zaman, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve ilginizi çekebilecek diğer içerikler hakkında sizinle iletişime geçmek isteyebiliriz. Bu amaçla sizinle iletişime geçmemize izin veriyorsanız sizinle nasıl iletişime geçmemizi istediğinizi belirtmek için lütfen aşağıyı işaretleyin:
Kişisel verileriniz ile ilgili haklarınız başvuru formunu kullanarak işlenen kişisel veriler, işlenme ve aktarım amaçları, verilerin aktarılabileceği kişiler, toplanma yöntemi ve hukuki sebebi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aşağıda göndere tıklayarak, CyberArts'in size istenen içeriği sağlamak için yukarıda gönderilen kişisel bilgileri depolamasına ve işlemesine izin vermiş olursunuz.
İçerik Hakkında:
DDO Bilgi Ve İletişim Güvenliği Rehberi Uyum Denetim Sonuçlarının sisteme yüklenmesi ile ilgili detaylı bilgiye bu duyurumuzdan ulaşabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram