[:tr]Danışmanlık Sanatları[:]

[:tr]Danışmanlık Sanatları

DANIŞMANLIK SANATLARI

CyberArts,  GRC (Governance, Risk Management, Compliance) çerçevesinde Siber Güvenlik, Hukuk ve Yönetişim disiplinlerini bir araya getirerek müşterilerimizin;

  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemi
  • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu,
  • Dijital Dönüşüm Ofisi Bilgi Güvenliği Denetim Rehberi
  • Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR)
  • Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü (NIST)

Alanlarında, kuruluşların yasal uyumu gerçekleştirmesini, denetlenmesini ve sürdürülebilirliği sağlamaktayız. Tüm bu süreçlerde CyberArts olarak sanatçı hassasiyeti ve titizliği ile hizmetlerimizi sunuyoruz.

siber güvenlik danışmanlık

İhtiyaçların tespiti ve yenilikçi yöntemler ile karşılanması için en üst düzey işbirliği ve eşgüdümü sağlayarak siber güvenlik ekosistemini geliştirmek misyonu ile Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi oluşturulmuştur. CyberArts, kümelenmenin kurucu üyelerinden biri olarak danışmanlık projelerimizde de yerli ürün ve hizmetleri pozitif ayrımcılığa tabi tutmaktadır.

Siber tehditlerin her geçen gün boyut ve nitelik değiştirerek etki alanlarını genişlettiği günümüzde; tek bir siber güvenlik ürünü kullanımı ile tam güvenliğin sağlanabilmesi mümkün değildir. Bu kapsamda katmanlı yaklaşım ile en iyi teknolojileri titizlikle seçerek  ve uçtan uca tamamlayıcı bir portföy sunmaktayız.

Danışmanlık hizmet kapsamlarımızı aşağıdaki linklerden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

[:]