[:tr] WEBINAR KAYIT FORMU[:]

[:tr]

Kanıt Toplama ve Olay Müdahale’ye yeni soluk: Binalyze AIR Patrol ve TimelineIR
09 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA 10:00-12:00

Son araştırmalar açıkça gösteriyor ki, bir APT grubunun sisteminizde bir açık bulduklarında ihtiyaç duydukları şeyi almaları sadece birkaç saat sürüyor. Bir güvenlik ihlali tespit ettiğinizde, zaman artık sizin tarafınızda değildir. Ne olduğunu anlamak için harcadığınız her saniye, para ve itibar kaybetmeye devam ediyorsunuz. Bu yüzden analistleriniz olabildiğince hızlı olmalı. Binalyze AIR, iş yükünü otomatikleştirecek ve süreci hızlandıracak yepyeni özellikler ile karşınızda. Binalyze AIR yeni 1.7.1 sürümü ile gelen Patrol ve Timeline IR özellikleri sayesinde global rekabette bir adım daha öne geçti. DFIR soruşturmaları artık yüz kata kadar daha hızlı.

Patrol: Deliller toplanıldığı andan itibaren False-Positive Free olarak anomali tespiti yapılarak proaktif ve otomatik raporlar oluşturuluyor. Evden çalışma kurgusunda, uç noktalar nerede olursa olsun ve hangi ağa bağlanırsa bağlansın, uç noktalardaki hakimiyetinizi korumanız gerekir. Binlerce uç noktada eş zamanlı otomatik delil araştırma raporlaması bunun için hızlı ve etkin bir yöntem ortaya koyuyor.

TimelineIR: Topladığınız tüm delilleri daha toplanma aşamasında bir zaman çizelgesi üzerine yerleştiren TimelineIR aynı zamanda birçok analistin aynı anda çalışmasına da olanak sağlıyor. Bu sayede delil toplama sürenizi zaten dakikalara indirmiş olan Binalyze AIR delil analiz sürenizi de büyük ölçüde kısaltıyor.

Bu heyecan verici sürümün; siber dünyadaki son gelişmeler ışığında KVKK ve ISO27001/BGYS sürdürülebilirlik açısından ne boyutta katkı sunduğunu ele alacağımız Webinar’ımıza davetlisiniz. Webinar sonunda küçük sürprizler de sizi bekliyor.

[contact-form-7 id=”3733″]
[mnky_heading title=”KONUŞMACILAR” line_color=”#dd3333″]

Moderatör
Erdem Eriş
CyberArts
Founder & CEO

Emre Tınaztepe
Binalyze
Managing Director

Oğuzhan Kanar
CyberArts
Technical Account Manager

[mnky_heading title=”CYBERARTS HAKKINDA” line_color=”#dd3333″]


Söz konusu siber hizmetler olduğunda, tüm kurumlar
her şeyin en iyisini talep eder ve her şeyin en iyisini de hak eder. Siber dünyadaki tecrübelerimizi, sanatçı hassasiyeti ve titizliği ile çalışan diğer kurum ve kişilerle
bir araya gelerek, sıradanlık değil sanat talep eden kurumların hizmetine sunuyoruz.

Her ne yaparsak yapalım içinde “sanat” hep var olacak. CyberArts
olarak bu bizim sözümüz.

Kayıt” butonuna tıklayarak kişisel bilgilerimin CyberArts’ın Gizlilik Sözleşmesi uyarınca kullanılmasını kabul ediyorum.

[:]