[:tr]BINALYZE WEBİNAR KAYIT FORMU[:]

[:tr]

KVKK ve ISO27001/BGYS GÖZÜYLE OLAY MÜDAHALE
22 MAYIS 2020 CUMA 11:00-12:30 (GMT +3)
(Son 30 dakika demo opsiyonel)

Değerli Katılımcımız,
Gerçek zamanlı olay müdahale sistemleri, kişisel veri güvenliğini sağlamada büyük bir role sahiptir. Veri koruma mevzuatına göre kişisel verilerin güvenliğinin sağlanması, ihlallerin ortaya çıkarılması, kişisel verilerin güvenliğini tehlikeye düşürebilecek olayların tespit edilmesi ve bunlara müdahale edilmesi süreçleri “olay müdahale” olarak tanımlanmaktadır. İhlalin öğrenilmesinden itibaren KVK Kurulu’na 72 saatte bildirimde bulunma zorunluluğundan dolayı hız daha da önemli hale gelmektedir.

Olay müdahale; kişisel verileri tehdit edecek ihlallerin tespit edilmesi, analiz edilmesi ve olaya müdahale edilmesi basamaklarını içermektedir. Binalyze AIR ile tüm kanıtlar sürekli elinizde hazır olacağı için bir kriz anında kanıt toplama ile zaman kaybetmeden olaya müdahale etmeye başlayabilirsiniz.

COVID-19’un etkisiyle evden çalışmaya geçildiği bu dönemde, siber saldırganların kullandıkları yeni yöntemler kimi zaman kanıt toplamayı imkansız hale getiriyor. KVKK ve BGYS/ISO27001 projelerindeki tecrübelerimiz ile dünyada PwC, Deloitte gibi referansları olan Binalyze AIR’in sahip olduğu yetenekleri birleştirerek gerçekleştireceğimiz webinarımıza davetlisiniz.

Aşağıdaki kayıt formunu doldurduğunuz takdirde kaydınızı gerçekleştirerek size bilgi vereceğiz.

Lütfen Takviminize Ekleyiniz:

Outlook/iCal        Google Calendar

[contact-form-7 id=”2701″]
[mnky_heading title=”KONUŞMACILAR” line_color=”#dd3333″]

Moderatör
Erdem Eriş
CyberArts
Genel Müdürü

Emre Tınaztepe
Binalyze
Managing Director

Neslihan Kocacık
CyberArts
Tecnical Account Manager

İlker Akyol
CyberArts
Senior Consultant

[mnky_heading title=”CYBERARTS HAKKINDA” line_color=”#dd3333″]


Söz konusu siber hizmetler olduğunda, tüm kurumlar
her şeyin en iyisini talep eder ve her şeyin en iyisini de hak eder. Siber dünyadaki tecrübelerimizi, sanatçı hassasiyeti ve titizliği ile çalışan diğer kurum ve kişilerle
bir araya gelerek, sıradanlık değil sanat talep eden kurumların hizmetine sunuyoruz.

Her ne yaparsak yapalım içinde “sanat” hep var olacak. CyberArts
olarak bu bizim sözümüz.

Kayıt” butonuna tıklayarak kişisel bilgilerimin CyberArts’ın Gizlilik Sözleşmesi uyarınca kullanılmasını kabul ediyorum.

[:]