[:tr]ICT Sektörü Yönetim Sanatları[:en]ICT Management Arts[:]

[:tr]

ICT

ICT sektöründeki tüm firmaların ne kadar yoğun bir rekabet içinde olduklarını çok iyi biliyoruz ve bu firmaların her şeyin en alasına ihtiyaç duyduklarını da.

Firmalar, CyberArts’ın ICT sektör uygulamaları içindeki “sanat” yönünü ortaya çıkaran kanıtlanmış metotları sayesinde sürdürülebilir büyüme stratejilerini inşa ediyorlar. Akademik geçmiş, yerel ve uluslararası arenada tecrübe, tüm seviyelerde yönetim, satış, pazarlama, ürün geliştirme, ürün yönetimi ve finans bilgi birikimlerinin en iyilerini bir araya getiren sanatçılarımız, şirketinizin en zorlu sorunlarının üstesinden gelmeniz için sizinle birlikte çalışıyor. Bu noktaya gelmek için ne kadar emek sarf ettiğinizi çok iyi biliyoruz ve şirketinizi şirketimiz olarak görüyoruz. Dünya çapında neredeyse tüm ülkeleri kapsayan iş ağımız ile fark yaratıyoruz.

[:en]
ICT

We perfectly know how intense the competition is for all organizations in ICT sector and we also know that they deserve the very best.

Organizations are building their sustainable growth strategies relying on CyberArts’ proven methodologies. With a perfect blend of academical background, diverse experience acquired from both local & multi-national companies plus a full view of general management, sales, marketing, product development, product management and finance functions; our artists work with you to overcome the most sophisticated challenges of your organization. We know how hard you’ve worked to come to this level and we see your company as our own company. CyberArts is making a difference with a trusted business network that covers nearly all countries.

[:]