24 May, 2022

CyberArts Ekibi Gençlik ve Bilişim Festivali’nde Yerini Aldı

T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Mustafa VARANK, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR, T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha KOÇ, Türkiye Bilişim Derneği Genel Başkanı Rahmi AKTEPE ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen değerli gençlerimizin katılımı ile gerçekleşen Gençlik ve Bilişim Festivali’nde yerimizi aldık.

Ülkemizin kamu ve özel sektör bilişim alanındaki yatırım ve vizyonunun gençlere ulaşmasını amaçlayan Gençlik ve Bilişim Festivalini gençlik haftası içinde coşkuyla kutladık, gençlerimizin bilişim girişimciliği ruhunu güçlendirmek için katkılarda bulunduk. CyberArts Ekibi olarak, Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği alanlarında bize yoğun ilgi gösteren gençlerin tüm sorularını yanıtlamaya çalıştık.

Ülkenin ve sektörün geleceği olan genç arkadaşlarımıza, CyberArts olarak gönülden katkı sunmaya devam edeceğiz.

gençlik ve bilişim festivali 1gençlik ve bilişim festivali 2gençlik ve bilişim festivali 3gençlik ve bilişim festivali 4


Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.


 

İçerik Hakkında:
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

İlgili Yazılar