14 Mar, 2022

CyberArts CEO’su Erdem Eriş, Dijital Biz Dergisi’ne Konuştu

CyberArts CEO’su Erdem Eriş, Dijital Biz Dergisi Mart 2022 sayısında CyberArts’ın vermiş olduğu hizmetler, prensipleri ve amaçları hakkında konuştu.

erdem-eris-dijital-bizCyberarts olarak finans, telekom, lojistik, e-ticaret, üretim, inşaat, teknoloji, hizmet ve kamu gibi farklı sektörlerden büyük yerli ve uluslararası kurumlara bilgi güvenliği ve siber güvenlik hizmetleri sunuyoruz. Danışmanlık verdiğimiz kurumlarda bir karar alırken bu kararın diğer iş süreçlerinde yaratacağı etkiyi ve sürdürülebilirliği ilk baştan hesaba katıyoruz. Uluslararası deneyime sahip siber sanatçılarımız sayesinde, büyük resmi görüp; insan kaynakları, süreçler ve teknolojileri kapsayacak bir stratejiyi birlikte inşa ediyor; hukuk, yönetişim ve siber güvenlik disiplinlerini bir araya getiriyoruz. Projeleri bir orkestra şefi gibi yürütüyor, tüm işlerimizi bir sanatçı hassasiyetiyle yapıyor ve büyük kurumların dijital dönüşüm yolculuklarında güvendikleri yol arkadaşları haline geliyoruz.

Diğer taraftan Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesinin kurucu üyelerinden biri olarak; mümkün olan tüm projelerimizde olgunluğunu ispat etmiş ve global vizyona sahip yerli siber güvenlik teknolojilerine öncelik vererek başarı hikayelerine imza atıyor ve yerli siber güvenlik ekosisteminin büyümesine katkı sağlıyoruz.

 

 

 


Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm, MSSP, Sızma Testi, KVKK, GDPR, ISO 27001, ISO 27701 ve DDO Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi başlıklarıyla ilgili teklif almak için lütfen tıklayın.


 

İçerik Hakkında:
Sosyal Medyada Paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram